انتخاب کیف مناسب برای مدرسه

انتخاب کیف مناسب برای مدرسه – پیش دبستانی و دبستان

telegram468 انتخاب کیف مناسب برای مدرسه - پیش دبستانی  و دبستان

انتخاب کیف مناسب برای مدرسه برای کودکتان بسیار ضروری تر از آنچه است که فکر می کنید.
والدین باید اطمینان حاصل کنند که کیف مناسب برای نیازهای کودکان و مناسب بدن آنها است.

البته انتخاب کیف مناسب برای مدرسه بستگی به سطح مدرسه ای است که کودک در حال تحصیل در آن است . به عنوان مثال، کودکان پیش دبستانی باید فقط یک کوله پشتی کوچک را حمل کنند، در حالی که بچه های بزرگتر ممکن است نیاز به حمل کیف های بزرگتر و یا کیف های چرخدار داشته باشند که بیشتر برای حمل وسایل مدرسه مورد نیاز است. در عین حال، نوجوانان ممکن است کوله پشتی های بسیار بزرگتر و کیف های شانه ای را ترجیح دهند و اینها معقولانه است. بچه هایی که کوچکتر نیستند نباید کیف های مدرسه ای سنگین حمل کنند.

انتخاب کیف مناسب برای مدرسه برای گروه های سنی مختلف

کودکان پیش دبستانی
اگر فرزند شما یک کودک پیش دبستانی است، کوله پشتی های کوچک برای حمل آسان و راحت هستند. این برای سن آنها مناسب است زیرا آنها نیازی به حمل کتابهای زیادی ندارند. کوله پشتی سبک 14 تا 10 اینچ با پایه ای حدود 5 اینچ به اندازه کافی برای حمل یک کتاب یا دفتر و شاید وسایلی مانند خمیربازی است. در مواردی که بچه ها نیاز به حمل کالاهای سنگین داشته باشند،کوله پشتی های کوچکی وجود دارد که می تواند به یک کیف چرخ دستی تبدیل شود.  بچه ها، به خصوص در این گروه سنی، همچنین کیف هایی را دوست دارند که رنگی هستند شادو با شخصیت های مورد علاقه خود  آنها طراحی شده اند. مانند شخصیت های کارتونی .از خرید کیف هایی که بسیار گران هستند،خودداری نمایید چون آنها آن را برای مدت طولانی نیاز ندارند.

دانش آموزان ابتدایی
بچه های این نوع مدارس ممکن است به یک فضای بزرگتر احتیاج داشته باشند زیرا معمولا کتاب ها و دفترهای زیادی را حمل می کنند. به همین دلیل یک کیف چرخ دار متوسط برای این گروه محبوب است. بعضی از بچه های این سطح، با این حال، هنوز کوله پشتی را ترجیح می دهند.

دانش آموزان دبستانی -دوره دوم- یا نوجوانان
دانش آموزان میانی ممکن است در انتخاب کیف های خود مستقل باشند. بنابراین، والدین می توانند هنگام خرید کیف های مدرسه، بچه های کوچک خود را به مشاوره بگیرند. مهم این است که در این مقوله با کیفیت خوب سرمایه گذاری کنید تابتوانید از این کیف برای دو یا چند سال استفاده نمایید.

نکاتی درباره انتخاب کیف مناسب برای مدرسه

به طور کلی، کیف های مدرسه برای کودکان سنین مختلف باید سبک باشند چرا که آنها نیازی به حمل کالاهای زیادی ندارند. استفاده طولانی مدت از کوله پشتی می تواند منجر به وضع بدن و درد در کمر و عضلات گردد.

کیف هایی که بخش بندی هستند نیز مفید هستند به طوری که بچه ها می توانند وسایل خود را به درستی سازماندهی کنند. این کار باعث صرفه جویی در وقت آنها در جستجوی چیزهایی است که آنها در کلاس نیاز دارند و می توانند زمان بیشتری را در کارهای مهم مدرسه صرف کنند.
در خرید کیف مدرسه، اجازه دهید فرزند شما در این روند شرکت کند تا اطمینان حاصل کند که دوست دارد آن را حمل کند و با خود به مدرسه ببرد. این نیز یک راه کوچک برای اجازه دادن به آنها برای یادگیری تصمیم گیری ساده است.
پیدا کردن بهترین کیف مدرسه برای بچه شما می تواند یک کار آسان است. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که نیازها و ترجیحات خود را تعیین کنید. اگر فرزند شما در ساختار بدنی ضعیف تر است، اجازه ندهید او بارها سنگین بر روی یک کوله پشتی حمل کند.

فقط یادتان باشد که بهترین و مقرون به صرفه ترین را برای بچه خود را انتخاب کنید، که او بتواند آن را بسیار راحت حمل نماید

ترجمه و تنظیم : ایستگاه کودک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *