نوجوانان سرکش - جیغ زدن و فریاد کشیدن

نوجوانان سرکش و قیام علیه والدین

telegram468 نوجوانان سرکش و قیام علیه والدین

نوجوانان سرکش  که علیه والدین قیام می کنند
بچه هایی که به اطاعت بی چون و چرای پدر یا مادرشان محکوم می شوند و جز چشم گفتن به خواسته های آنها، کار دیگری از دستشان بر نمی آید . اگر چه از نظر بزرگترها بهترین فرزند هستند ولی یادتان باشد که ممکن است به مرور زمان و برای جبران آزادی که از دست داده اند. تبدیل به افرادی خشن و سلطه گر و نوجوانان سرکش  شوند.
چنین افرادی سعی می کنند با سرکشی کردن احساس مطیع بودن را به شکلی جبران کند. این نوجوانان سرکش  جوری رفتار می کنند که انگار فقط خودشان اهمیت دارند و خواسته هایشان همیشه باید مورد پذیرش قرار بگیرد.

screaming-child02-istgahekoodak-300x200 نوجوانان سرکش و قیام علیه والدین

با این حال در درونشان احساس می کنند که درمقایسه با دیگران از اهمیت کمتری برخوردار بوده و این دیگران هستند که همه چی را تحت کنترل دارند. در حقیقت خشونت این بچه ها نقابی برای پوشاندن احساس دروغی بودن خودشان است. این بچه ها شاید از نظر دیگران رفتار رئیس مابانه داشته باشند ،اما پشت این ظاهر پهلوان پنبه، حقیقتا از دیگران می ترسند.
نوجوان های سرکش همیشه در حال جنگیدن با والدینشان هستند و به نظر نمی رسد که بخواهند این دعوا را کنار بگذارند آن ها حتی ممکن است در بزرگسالی هم همچنان سرکش و شورشی باقی بمانند و همیشه به دنبال رابطه ، شغل و سرگرمی هایی باشند که دقیقا نقطه ی مقابل خواسته ی والدینشان هستند.

ایستگاه کودک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *