عکس کارتونی لاک پشت

قصه صوتی کودکانه لاک پشت خال دار – افسانه ای از کشور چین

telegram468 قصه صوتی کودکانه لاک پشت خال دار -  افسانه ای از کشور چین

امشب می خواهیم سفر کنیم به چین ، چین یه کشوریه توی شرق قاره آسیا . مثل همیشه بهتون پیشنهاد می کنم که بعد از قصه برید اطلس جغرافیا رو بیارید و داخلش رو نگاه کنید و کشور چین رو پیدا کنید ببینین پایتختش کجاست اسمش چیه و اینکه اصلا اندازه چین چقدره بزرگی و کوچیکیش نسبت به کشورای دیگه چجوریه؟  فقط من قبلش بهتون یه چیزی بگم چبن پرجمعیت ترین کشور دنیاست و آدم هایی با نژادهای مختلف و دین های مختلف توش زندگی می کنن.امشب می خوایم یه افسانه از چین بشنویم به اسم لاک پشتی با یک خال سفید .

گوش کردن همه قصه های صوتی با صدای پگاه قصه گو

یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود ماهی گیر فقیری به نام فنگ توی یک دهکده کوچک زندگی می کرد . فنگ معروف بود به خوبی چون که عادت داشت همیشه به مردم کمک می کرد و سعی می کرد کسی رو ناراحت نکنه و اگر روزی هم کسی رو ناراحت می کرد سعی میکرد که از دلش دربیاره.

turtle12-300x225 قصه صوتی کودکانه لاک پشت خال دار -  افسانه ای از کشور چین

فنگ به سختی زندگیشو می گذروند. پول زیادی درنمیاورد گاهی شکار می کرد گاهی کشاورزی می کرد گاهی ماهیگیری می کرد خلاصه به هر کاری که بگی دست می زد تا بتونه پول بخور و نمیری پیدا کنه و زندگیشو بگذرونه.

دانلود نوارقصه قدیمی آقا موش شکمو

روزی وقتی که فنگ دنبال شکار می گشت یه لاک پشت خیلی بزرگ که رو ی پشتش پنج تا خال سفید داشت دید برداشتش که به خودش ببره خونه اما وقتی به چهره اون لاک پشت نگاه کرد دید که لاک پشت خیلی ناراحته انگار اصلا راضی نیست که باهاش بره به خاطر همین اونو رها کرد تا بره به هر جایی که دوست داره لاک پشت به خاطر بزرگیش خیلی عجیب بدنش رو این طرف و اون طرف تاب دادو رفت. از اون روز زمان گذشت  گذشت و گذشت و گذشت تا چند سال بعد یک روز که فنگ داشت ار جاده باریکی ….

پخش آنلاین

دانلود قصه صوتی لاک پشت خالدار

قصه گو : پگاه قصه گو

نام قصه صوتی لاک پشت خالدار
نوع فایل mp3
زمان 14:08
حجم 4mb
دسته داستان صوتی کودکانه

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *