دانلود کارتون لک لک های پستچی

دانلود کارتون لک لک های پستچی storks 2016 با دوبله فارسی

telegram468 دانلود کارتون لک لک های پستچی storks 2016 با دوبله فارسی

دانلود کارتون لک لک های پستچی

تا حالا چند تا لک لک خوش تیپ مثل من دیده بودید. راستی باید قبلش خودم را معرفی می کردم. من جونیور هستم. ما لک لک ها سالهای زیادی مسئول رساندن بچه ها به پدر و مادرهایشان بودیم . اما این کار خیلی سخت بود. تا حالا به این فکر کردید که در حین پرواز کردن چطور باید پوشک بچه را عوض کرد. فکرش را نکنید. حالا چند سالی است که به کمک رئیسمان هانتر ، بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان، را راه انداخته ایم. کارمان هم خیلی بهتر شده چون دیگر نیازی نیست بچه های فسقلی را این طرف و آن طرف ببریم

جونیور

سفر پر ماجرای من و تولیپ
دلیل اصلی سفر پرماجرای من و تولیپ ، همین آقا پسر خوشحال است. تقریبا هم سن و سال خودتان است. شیطنت از چشمهایش می بارد. پدر و مادرش هردو سر کار می روند. و وقت زیادی برای گذراندن وقت با نیت ندارند. نیت که از یکی یکدانه بودن و تنهایی خسته شده ، تصمیم بزرگی می گیرد. حالا فکر می کنید قصد دارد چه کاری انجام دهد

storks-2016-boy-300x213 دانلود کارتون لک لک های پستچی storks 2016 با دوبله فارسی

لک لک های پستچی

گله ی گرگی حرکت
گرگ ها هم مثل خیلی از حیوانات دیگر ، به صورت گله ای زندگی می کنند . اما این گله ، عحیب ترین گله ای است که در تمام عمرم دیده ام . این گرگ ها به کمک هم به هر چیزی تبدیل می شوند. فقط کافیست فرمانده دستور صادر کند.
مثلا گله گرگی تغییر شکل یافته به قایق .
بعد گرگ ها طوری کنار هم قرار می گیرند که شبیه یه قایق شوند. قایق که چیزی نیست. عجیبتر از آن هم را می بینید

-گرگی--300x252 دانلود کارتون لک لک های پستچی storks 2016 با دوبله فارسی

گرگ

دانلود کارتون لک لک های پستچی
تولیپ مو وز وزی
این خانم مو وز وزی اسمش تولیپ است. صبح تا شب کارش حرف زدن و اختراع وسایل جدید است. بگذارید برایتان تعریف کنم که چطوری پیش ما آمد.
آن سال ها که هنوز مسئول رساندن بچه ها بودیم. یکی از لک لک ها خرابکاری کرد. یعنی آدرس بچه ای را که باید می رساند گم کرد. ما هم ناچار شدیم پیش خودمان نگهش داریم و بزرگش کنیم . حالا تولبپ 18 ساله شده . باور کنید از وقتی زبان باز کرده تا حالا ساکت نشده.

-300x287 دانلود کارتون لک لک های پستچی storks 2016 با دوبله فارسی

تولیپ مو وزوزی

آخ جون می خوام رئیس بشم.
یه آقای نسبتا عصبانی هم داریم که رییس ماست. اسمش هانتر است وبزودی بازنشسته می شود.
اگر به شما بگویم که هانتر به من چی گفته ، باورتان نمی شود. به من گفته قرار است رییس شوم. چه خبری بهتر از این؟ اما از شانس بد من . سخت ترین شرط دنیا را برای من گذاشته ، این که قبلش باید تولیپ را اخراج کنم.
من از شیشه متنفرم
به هر حال هرکسی یک نقطه ضعف دارد. ما پرندگان هم یک مشکل کوچک داریم که خیلی روی اعصاب است ما پرنده ها نمی توانیم شیشه را ببینیم . یعنی اگر در حال پرواز کردن باشیم و یک پنجره مقابل مان باشد. دنگ! محکم به شیشه می خوریم . اگر بخواهیم از یک در شیشه ای یک فروشگاه واردش شویم . دنگ! محکم به شیشه می خوریم. و یک عالمه دنگ دنگ دیگر.

دانلود کارتون لک لک های پستچی

 

نام کارتون لک لک های پستچی
نوع فایل mkv
زمان 1:28:57
حجم 711mb
دسته کارتون
دانلود کارتون لک لک ها

ایستگاه کودک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *