فلفلی و هندوانه عجیب

دانلود کتاب کودکانه فلفلی و هندوانه عجیب

telegram468 دانلود کتاب کودکانه فلفلی و هندوانه عجیب

خلاصه داستان فلفلی و هندوانه عجیب

فلفلی پسر روستایی کوچکی بود. پدر فلفلی از مال دنیا زمین کوچکی داشت که هر سال آن را شخم می زد و چیزی برای خوردن خودشان در آن می کاشت. آن سال هم پدر فلفلی توی زمین خودش گندم کاشته بود. بعد از گذشتن روزهای سرد زمستان و آمدن بهار حالا دیگر گندم ها به خوبی قد کشیده بودند. ولی تا وقت درو خیلی مانده بود چون دانه های گندم هنوز سبز نشده بودند. در این موقع خیلی باید خیلی از محصول مراقبت کرد. چون که پرندگان عاشق گندم های سبز هستند که بسیار شیرین و خوشمزه است . برای همین است که هر روز گله گله پرنده به مزارع حمله می کنند و دانه های آن را می خورند.

داستان صوتی دزده و مرغ فلفلی به همراه دانلود کتاب

آن روز بهاری هم فلفلی برای سرکشی زمینشان رفته بود. توی مزرعه فلفلی چشمش به لک لکی افتاد که روی گندم ها نشسته بود. فلفلی با دیدن ان جلو دوید تا پرنده مزاحم را کیش کند ولی با تعجب دید پرنده فرار نمی کند و همان طور بی اعتنا سر جایش نشسته.

felfeli22-203x300 دانلود کتاب کودکانه فلفلی و هندوانه عجیب

فلفلی وقتی خوب دقت کرد دید بال حیوان زخمی شده و نمی تواند بپرد. فلفلی لک لک را آهسته بغل کرد و از روی زمین برداشت و به خانه آورد. اول زخم بال آن را با آب و صابون شست و و بعد دو تا چوب به طرفین بال گذاشت و با پارچه تمیزی آن را بست. گوشه اتاق برای لک لک جایی درست کرد و پرنده زخمی را در آن خواباند.

از آن روز به بعد فلفلی سرگرمی تازه ای پیدا کرده بود . هر روز تا از مدرسه برمی گشت ، قبل از اینکه خودش چیزی بخورد، به سراغ مرغ مریض می رفت و به او آب و غذا می داد و پرستاری می کرد.کم کم پرنده به فلفلی انس گرفته بود و هر وقت فلفلی را می دید بال زخمی اش را تکان تکان می داد و خوشحالی می کرد.

نام کتابفلفلی و هندوانه عجیب
نوع فایلpdf
تعداد صفحه20
حجم1.5mb
بخشدانلود کتاب
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *